CART ITEM

0 - 0,00 

Värvipüstol EGO Carbonio HTE 1.2mm, 75ml+180ml paak (nailon)+digit.regulaator

315,20  sis. KM

Laos

Tootekood: 703012 Kategooriad: ,

Kirjeldus

Värvipüstoli Materjal: POM C

Mahutavus: 75 – 180 ml

Kere Sepistatud alumiinium ja süsinikkiust

Päästik Süsinikkiust

Õhukork Anodeeritud alumiinium

Düüs Roostevaba teras AISI 303

Nõel-vedru Roostevaba teras AISI 303

Tihendusmansetid Iselibisevad ja reguleeritavad PTFE (Teflon)

Kaal 190 g

Töörõhk 0,5 – 2,0 baari

Õhu tarbimine 145 l/min

Düüside läbimõõdud 0,5 – 0,7 – 1,0 – 1,2 – 1,4

Digitaalne rõhunäidik ja õhu juhtimise regulaator koos kiirühenduse süsteemiga, valmistatud süsinikkiust. Pööratav liitmik.

Kogu valiku täieliku uuendamise ja innovatsiooni protsess integreeriti EGO-sse, värvipüstolisse, mis on pühendatud värvitöökodadele ja nutikatele parandustele. Nii sündis EGO CARBONIO, sepistatud alumiiniumist südamik, süsinikkiuga üle süstitud keha. Tähelepanu pöörati iga väiksemale detailile, väga kerge, kerge käsitsega ning eelkõige suurepärase jõudlusega, EGO CARBONIO eristub omaduste poolest, mis teevad selle ainulaadseks:

kaal, vaid 190 grammi jõudlus, tänu kõrgtäpsetele komponentidele, mis on töödeldud 5-teljelisel CNC-töötlemisel aerosoolimine, uue anodeeritud “anticorodal” alumiiniumkorgiga, mis on spetsiaalselt loodud sihitud, peene ja täpse kandmise jaoks tugevus ja vastupidavus, saadud tänu materjalide segu kasutamisele, nagu roostevaba teras, alumiinium, messing ja süsinikkiud, mis on töödeldud nanotehnoloogiliste protsesside abil lihtsama puhastamise ja keemilise agressiooni vastupanuvõime tagamiseks. EGO CARBONIO esindab kõige keerukamat disaini ja tootmisprotsessi seisukohalt ning samal ajal on see värvijale kasutamiseks lihtsam ja praktilisem. Ainulaadne pihustuspüstol, mis suudab pakkuda laia valikut rakendusi oma liigi seas, olles kooskõlas Walcom® filosoofiaga, mis põhineb innovatsioonil ja tehnoloogial

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.