Uus innovatiivne lahendus värvkatte muutmiseks peagi Eestis

0 Comments

Autoflex on maailmaturul esimene ettevõte, kes on loonud ideaalse võimaluse katta ja värvida autot sellise materjaliga, et selle saab hiljem ka eemaldada lihtsalt, ilma ülevärvimiseta. Toodet on võimalik saada nii läikivat, matti kui ka satiini. Toode annab võimaluse värvida autot palju vähem aeganõudvalt ning kliendil on alati võimalus toode pinnalt eemaldada, et originaalvärv taastada.

Autoflex on alternatiiv kiletamisele, mis on palju aeganõudvam ning keerulisem kui seda on uus lahendus auto värvkatte muutmiseks. Toode tuleb peale kanda värvipüstoliga ning seda saab värvida täpselt selliseks nagu klient soovib. Toodet saab eemaldada lihtsalt tõmmates.

Autode kiletamine on Eestis populaarsust kogunud juba mitmeid aastaid, kuid kiletamise miinuseks võib lugeda suurema ajakulu ning oskust kile täpselt lõigata ning peale kandmise ilma õhumullide tekketa. Autoflexi puhul on materjal nagu originaal lakipind ning sarnaselt kiletamisele on ka kattel kõrge UV-kaitse. Samuti on materjal vastupidav erinevatele kütustele.

Related Posts

Uus innovatiivne lahendus värvkatte muutmiseks jõudis Ameerikast Eestisse!

0 Comments

Autoflex Express coating jõudis Eestisse. https://www.youtube.com/watch?v=NW0LVleqpao&list=RDCMUCsqsjtd902RLo8peD11olPw&index=1 https://www.youtube.com/watch?v=zrLT9QccQm8&list=RDCMUCsqsjtd902RLo8peD11olPw&index=2 https://www.youtube.com/watch?v=CrgmTLHvxoo https://www.youtube.com/watch?v=myMlbrCRzm4

HEAD VABARIIGI AASTAPÄEV!

0 Comments

Lahtiolekuajad pühadel: R-23.02.2024 kell 9.00-15.00 L-24.02.2024 SULETUD.